Pomůžeš? Poděkujeme ti!

Informace o nás

 Tyto stránky vznikly za účelem pomoci rodinám s handicapovanými dětmi. Lidé by si měli pomáhat a tím spíše, jde-li právě o děti. Neznám nic krásnějšího než zářící očka a úsměvy na tvářích u dětí. Když se o to přičiním, mám z toho radost a tuto možnost nabízím
i Vám.
Pročtěte si příběhy, do ničeho Vás samozřejmě nenutím. Budete-li chtít některé rodině pomoci, je to jen a jen Vaše volba.
V každém z příběhů naleznete odkaz na webové stránky dané rodiny, kde najdete kontaktní informace, případně i čísla účtů, kam můžete zasílat peníze.

 
 
V případě, že rodina webovou prezentaci nemá, budou zveřejněny možnosti, jak můžete rodinu kontaktovat.

Naši uživatelé

Pro ty, kteří chtějí udělat radost nejen sobě, ale i někomu dalšímu. Neváhejte a prohlédněte si tyto stránky! Každý, kdo nějakým způsobem pomůže, najde na webu posléze poděkování.

Historie projektu

K tomu, abych zrealizovala tento projekt, mě vedla myšlenka, že bych chtěla pomoci co největšímu počtu handicapovaných dětí. Když někdo pomáhá nějakému jednotlivci, je to samozřejmě také záslužné. Já tak začínala též.

I přesto, že jsem na mateřské dovolené a tudíž mám malý příjem, řekla jsem si, že začnu dělat něco pro to, abych mohla pomáhat i dalším, kteří o to budou mít zájem. Všechny příběhy, na které narazíte, jsou psány se souhlasem rodičů těchto dětí, v mnoha případech rodiče doplnili to, co uznali za vhodné.
Za to jim patří veliké DÍKY!

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.